Vilniečių dėmesiui! Atsakome į Jūsų klausimus dėl pakuočių atliekų tvarkymo (ATNAUJINTA)

Daliai Jūsų jau išdalinome konteinerius pakuočių atliekoms rūšiuoti, o kitai daliai Jūsų pristatysime per artimiausias savaites. Šiame tekste rasite atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus.

PAPILDYTA (10.25 d.)

Dėmesio Verkių, Žirmūnų seniūnijos gyventojai!

Informuojame, kad nuo š.m. spalio 29 d. keičiasi antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų vežėjas – atliekas surinks viena iš didžiausių Lietuvos atliekų tvarkymo bei teritorijų priežiūros įmonė „Ekonovus“.

Pakuočių atliekų konteineriai bus aptarnaujami kas 14 dienų, t.y. tuo pat metu kaip ir mišrių komunalinių atliekų konteineriai.

Aptarnavimo grafikus galite rasti „Ekonovus“ internetinėje svetainėje, skiltyje „Aptarnavimo grafikai” arba „Ekonovus“mobiliojoje programėlėje.

Atkreipiame dėmesį, kad nepavykus surasti aptarnavimo dienos ieškant pagal pakuočių atliekų konteinerio numerį, tikrinkite pagal mišrių komunalinių atliekų konteinerio numerį. 

SVARBU! Jei pastebite, kad Jūsų pakuotėms rūšiuoti skirti konteineriai nebuvo suženklinti, palikite juos išstumtus gerai matomoje vietoje, šalia Jūsų namų, kad galėtume tai padaryti.

Kilus klausimų dėl aptarnavimo grafiko, teisingo atliekų rūšiavimo prašome kreiptis į „Ekonovus“ klientų aptarnavimo centrą el.paštu klientuaptarnavimas@ekonovus.lt arba nemokamu telefonu +370 700 77046.

Šiais nurodytais kontaktais prašome kreiptis ir tuo atveju, jei negaunate konteinerio ar jis netinkamas naudoti.

Dėkojame už bendradarbiavimą! 

PAPILDYTA (10.18 d.)

Papildoma informacija Naujininkų – Panerių mikrorajonų (Pietinės Vilniaus dalies) gyventojams

Naujai gautus ir nuo seniau turimus pakuočių atliekoms rūšiuoti skirtus konteinerius prašome išstumti gerai matomoje vietoje šalia Jūsų namų ir palikti stovėti iki š.m. lapkričio mėn. 15 dienos, kad atvykę galėtume juos suženklinti.  

Konteinerių aptarnavimo dažnumas

Pakuočių atliekų konteineriai bus aptarnaujami kas 14 dienų.

Aptarnavimo grafikai

Vilniečiai, naujai gavusieji konteinerius ar gausiantys artimiausiu metu, jų aptarnavimo grafikus galite rasti „Ekonovus“ internetinėje svetainėje, skiltyje „Aptarnavimo grafikai” arba „Ekonovus“ mobiliojoje programėlėje. 

Kur kreiptis iškilus klausimų:

Norint pasitikslinti dėl aptarnavimo grafiko, teisingo atliekų rūšiavimo prašome kreiptis į „Ekonovus“ klientų aptarnavimo centrą el.paštu klientuaptarnavimas@ekonovus.lt arba nemokamu telefonu +370 700 77046.

Šiais nurodytais kontaktais prašome kreiptis ir tuo atveju, jei negaunate konteinerio ar jis netinkamas naudoti.

SVARBU!

Pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimas gyventojams nieko nekainuoja!

Kokias atliekas mesti į pakuočių atliekų konteinerius?

Į plastiko konteinerį gali būti metami: plastikiniai buteliai, maisto pakuotės, dėžutės, indeliai, buitinių priemonių tara, maišeliai, plėvelė, kombinuotos pakuotės (TetraPak, Elopak (pieno, sulčių), saldainių, traškučių ir kt. pakeliai, metalinės pakuotės (metaliniai dangteliai, gėrimų ir konservų skardinės).

Į popieriaus konteinerį gali būti metami: laikraščiai, žurnalai, visų rūšių kartonas, vokai, skrajutės, rašomasis popierius, lankstinukai, knygos ir jų viršeliai, maisto pakuotės, pakavimo popierius, dovanų maišeliai, dėžutės.

Į stiklo konteinerį gali būti metami: buteliai, kita stiklo tara, stiklainiai be dangtelių, stiklo pakuočių duženos ir šukės.

Dalintis:

Kilo klausimų? Skambinkite!