Požeminių ir pusiau požeminių konteinerių bei jų dalių pardavimas, priežiūra

Požeminiai konteineriai padeda geriau išnaudoti atliekų aikštelės plotą ir užtikrinti jos estetiką ir švarą, jos neperpildant atliekomis. Jie tinka stiklui, popieriui, plastikui ir metalui, bioatliekoms ir kitoms mišrioms komunalinėms atliekoms rinkti. Mūsų požeminiai konteineriai yra pagaminti pagal EN 13071 standartą, pasižymi estetine išvaizda, funkcionalumu, lengvu valdymu ir ilgu naudojimo laiku. Jų išvaizda organiškai įsilieja į miesto aplinką.

Požeminiai konteineriai tinka vietose, kur transportavimo atstumai yra ilgesni, didelė talpa leidžia prailginti transportavimo intervalą ir sumažinti išlaidas. Ištuštinti vieną konteinerį užtrunka 3-4 minutes.

Požeminiai konteineriai išsiskiria kur kas didesne surenkamų atliekų talpa lyginant su tradiciniais konteineriais, visa konteinerio talpa paslėpta po žeme, retėja atliekų šalinimas, dėl to mažėja sąnaudos ir daromas mažesnis poveikis aplinkai (išmetamų teršalų, triukšmo mažinimas, eksploatavimas mieste), visos atliekos saugomos po žeme, kur pastovesnė žemesnė temperatūra, lėtinanti atliekų irimą bei mažinanti nemalonaus kvapo susidarymą, atliekos saugomos iki 2,7 m aukščio, todėl dėl pačių atliekų svorio geriau sutankinama, apribojimas vandalizmo, nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų patekimas prie atliekų, estetinė išvaizda ir švara, prieigos kontrolė (pasirinktinai), nuotolinis stebėjimas – pilnumo jutiklis (pasirinktinai).

Pusiau požeminiai atliekų konteineriai. Didėjant atliekų perdirbimui ir griežtėjant reikalavimams jų būklei ir tolimesniam rūšiavimui, būtina pamažu didinti surinkimo punktų perdirbimo pajėgumus, kurie dažnai yra ten, kur kiekvienas kvadratinis metras yra svarbus. Naudojant mūsų pusiau požeminius konteinerius galima geriau išnaudoti atliekų aikštelės plotą ir tuo pačiu pagerinti jos estetiką ir švarą, išvengiant perpildymo atliekomis. Konteinerių dizainas pagerina ne tik atliekų surinkimo aikštelės bendrą vaizdą bet ir atliekų surinkimo ergonomiką. Pusiau požeminiai konteineriai tinka vietose, kur transportavimo atstumai yra ilgesni, nes didelė talpa leidžia pailginti transportavimo intervalą ir sumažinti išlaidas. Konteineriai tinka stiklui, popieriui, plastikui ir mišrioms komunalinėms atliekoms rinkti, yra pagaminti iš didelio tankio polietileno, visos jų plieninės dalys karštai cinkuotos. Pusiau požeminiai konteineriai susideda iš išorinio siloso, įmontuoto į žemę (apie 2/3) ir vidinio nuimamo konteinerio.

Parduodame požeminių ir pusiau požeminių konteinerių detales, remontuojame ir atnaujiname juose, valome konteinerių šachtas, konsultuojame įrengiant konteinerių aikšteles.

Dėl šios paslaugos kviečiame kreiptis el. paštu: klientuaptarnavimas@ekonovus.lt arba nemokama linija: + 370 700 77046

Kilo klausimų? Skambinkite!