Tvarumo ataskaita 2022

Gerbiamieji,

Jaučiame atsakomybę už aplinką, kurioje gyvename, todėl 2022 m. ėmėmės papildomų žingsnių, kurie padėtų užtikrinti įmonės strategijos vystymą tvarumo kryptimi. Šioje „Ekonovus“ tvarumo ataskaitoje apžvelgiamos svarbiausios 2022 m. veiklos ir strateginės kryptys, ja siekiame atskleisti, kaip mūsų kasdienybėje yra pritaikomi tvarumo principai ir kokius ateities žingsnius planuojame.

Turime ambiciją tapti pirmąja žiedine atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje, todėl jau dabar savo veikloje siekiame didinti atliekų perdirbimo lygį link žiediškumo ir pasitelkdami modernią įrangą einame šia kryptimi, norime kurti saugią darbo aplinką ir puoselėti tvarią organizacijos kultūrą, plėsti visuomenės edukaciją.

Atliekų ir aplinkos tvarkymo bendrovėje „Ekonovus“ 2022 m. jau įgyvendinome šiuos pokyčius: įsivertinome įmonės ŠESD emisiją ir nusimatėme veiksmus, kaip ją mažinsime, investavome į aplinkai draugišką techniką, švietėme darbuotojus ir visuomenę, patarėme, kaip rūšiavimą paversti dar paprastesniu.

Mūsų tikslas – tęsti darbus, kurių ėmėmės eidami tvarumo keliu, kartu savo pavyzdžiu įkvėpti ir padėti tvariau gyventi kiekvienam. Esame ir toliau suplanavę dėti pastangas, kad ne tik mūsų įmonė, bet ir visa šalis būtų dar draugiškesnė aplinkai.

Romas Draskinis
„Ekonovus“ generalinis direktorius