Apie mus

UAB „Ekonovus“ – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų ir aplinkos tvarkymo įmonių Lietuvoje. Dirbame visoje Lietuvoje, teikiame mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų, antrinių žaliavų, statybinių ir gamybinių atliekų tvarkymo, teritorijų tvarkymo ir priežiūros bei kitas paslaugas.

Esame tvarių sprendimų bendrovė su stipriu vidiniu troškimu tapti tvaresne šalimi. Siekiame tapti efektyviausia atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje.

Mums ypač svarbu, kad mūsų kolegos suprastų mūsų vykdomos veiklos vertę ir jaustųsi gerai prisidėdami prie kasdienės veiklos – švaresnės ateities, gražesnės ir sveikesnės Lietuvos gamtos.

Mūsų prioritetas – ekologija. Mes patys nuolat ieškome ekologiškų sprendimų ir pastebime, kad visuomenė turi dar labiau rūpintis aplinka ir gamtos tausojimu, todėl dedame pastangas ir edukuojame šalies gyventojus, kaip gyventi tvariau. Taip gimė ir „Ekonovus“ Tvarumo akademija.

Esame inovatyvūs – žinome, kokią norime kurti ateitį. Tikslingai judame pirmyn atrasdami naujas, pažangesnes darbo priemones ir metodus, keisdamiesi ir tobulėdami, suprasdami, jog inovacijos yra mūsų konkurencinio pranašumo pagrindas.

Kilo klausimų? Skambinkite!