Kviečiame mokytojus, norinčius paprasčiau kalbėti apie tvarumą

Kviečiame visus mokytojus į nemokamą užsiėmimą, skirtą gilinti žinias apie tvarumą. Su mokytojais pasidalinsime medžiaga, kuri padės atsakyti į mokinių klausimus apie ekologiją, atliekų rūšiavimą, klimato pokyčius. Tikimės, kad šie mokymai padės nuo mažens mokiniams ugdyti tvarų požiūrį, o mokytojams taps galimybe plėsti savo kompetencijas.

Turininga paskaita pritaikyta visų dalykų mokytojams ir priešmokyklinio ugdymo ekspertams. Gautą medžiagą galėsite naudoti savo pamokose ar renginiuose.

Susitikimas vyks hibridiniu būdu, todėl kviečiame dalyvauti iš visos Lietuvos! Seminaras nemokamas.

Kviečiame registruotis el. paštu: tvarumoakademija@ekonovus.lt iki lapkričio 6 dienos imtinai. Pirmasis susitikimas su mokytojais vyks lapkričio 16 d., visa tiksli informacija bus atsiųsta el. paštu užsiregistravusiems mokytojams.

Kodėl „Ekonovus“ edukuoja apie tvarumą?

„Tvarumas seniai nėra tik rūšiavimas. Ši tema svarbi tiek mokytojams, tiek mokiniams, todėl jaučiame poreikį dalytis tuo, ką esame sukaupę įmonės viduje. Tikimės, kad šie mokymai padės mokytojams, priešmokyklinio ugdymo ekspertams gilinti kompetencijas, o kartu ir atvers daugiau galimybių dalyvauti įvairiuose nacionaliniuose ar tarptautiniuose projektuose, galbūt taps kitų ateities iniciatyvų pagrindu. Galime girdėti, kad jau mokykloje vaikai kuria pirmuosius savo verslus, todėl tvarumo kryptis jiems labai svarbi“, – sako Tvarumo akademijos vadovė Vilma Balčiauskaitė.

Mokiniams rūpi, kokias sritis apima tvarumas, kas yra žiedinė ekonomika, kaip tinkamai rūšiuoti popieriaus, plastiko ir stiklo atliekas, kokie produktai kuriami iš atliekų ir dar daugybė kitų aktualių temų.

„Visus metus lankydami mokyklas pastebėjome, kad mokiniai neabejingi pasauliui, kuriame gyvena, paliekamam pėdsakui, todėl tvarumo edukacijos sulaukia didelio susidomėjimo, mokiniai jau turi žinių šioje srityje, bet jiems vis dar kyla klausimų. Per metus bendravome su maždaug 1000 vaikų ir jaučiame, kad yra nemažai, norinčių žinoti daugiau“, – sako V. Balčiauskaitė.

Dalintis:

Kilo klausimų? Skambinkite!