Informuojame Verkių, Žirmūnų seniūnijų individualių namų gyventojus

Norime atkreipti dėmesį, kad Jūsų gyvenamoje vietoje galimai yra pasikeitęs pakuočių atliekų vežimo grafikas. Juos galite rasti „Ekonovus“ internetinėje svetainėje, skiltyje„Aptarnavimo grafikai”arba „Ekonovus“mobiliojoje programėlėje.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad nepavykus surasti aptarnavimo dienos ieškant pagal pakuočių atliekų konteinerio numerį, tikrinkite pagal mišrių komunalinių atliekų konteinerio numerį. 

Pakuočių atliekų konteineriai aptarnaujami kas 14 dienų, t.y. tuo pat metu kaip ir mišrių komunalinių atliekų konteineriai.

Tuo pačiu prašome savo konteinerius, esant galimybei, palikti prieinamoje vietoje iš vakaro, kad įmonės darbuotojai turėtų galimybę juos aptarnauti be jokių trukdžių. Tai suteiks mums galimybę suvienodinti aptarnavimo grafikus bei padidins konteinerių aptarnavimo tikimybę.  

Kilus klausimų dėl aptarnavimo grafiko, teisingo atliekų rūšiavimo prašome kreiptis į „Ekonovus“ klientų aptarnavimo centrą el.paštu klientuaptarnavimas@ekonovus.lt arba telefonu +370 700 77046.

Dėkojame už bendradarbiavimą! 

Dalintis:

Kilo klausimų? Skambinkite!