Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

  Pokyčiai palies beveik 230 tūkst. Vilniaus gyventojų – viešas erdves tvarkys “Ekonovus”

  Pokyčiai palies beveik 230 tūkst. Vilniaus gyventojų – viešas erdves tvarkys “Ekonovus”

  Nauji metai, nauji tikslai ir nauji pokyčiai vilniečiams!

  “Ekonovus” su džiaugsmu praneša, kad jau nuo sausio mėnesio imsis viešųjų erdvių, bei želdinių tvarkos darbų dešimtyje didžiausių Vilniaus rajonų (Naujininkų, Rasų, Vilkpėdės, Naujamiesčio, Žvėryno, Šnipiškių, Senamiesčio – su Užupiu ir Paupiu, Pašilaičių, Justiniškių ir Viršuliškių).

  Atsižvelgiant į darbo krūvį (pri­ži­ūrėsime apie 1800 ha mies­to erd­vių: va­lysime apie 190 ha ša­li­gat­vių, 150 ha ke­lių, tvarkysime 45 ha aikš­te­lių ir šie­nausime 1400 ha pie­ve­lių.), aukštos kokybės reikalavimus ir mūsų atsakingumą prieš miesto gyventojus, “Ekonovus” į darbus planuoja pasinerti su nauja ir papildoma darbo jėga, bei nauja ir modernia technika. Sukursime net 250 naujų naujų darbo vietų vilniečiams, o naujai įsigyta technika bus ne tik patikima, bet ir draugiška aplinkai, bei mažiau triukšminga.

  Darbus pradėjome jau Naujųjų metų naktį ir darysime viską, kad kiekvieną rytą vilniečiai pasitiktų sutvarkytoje ir švarioje aplinkoje.

  Daugiau apie mus ir naują sostinės tvarkos etapą skaitykite:

  https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1572729/pokyciai-palies-beveik-230-tukst-vilniaus-gyventoju-viesas-erdves-tvarkys-nauja-imone?fbclid=IwAR0KU1vVdjaWZ2GbujCp47bBrrExxhOgPm8XBFh39vGl2wpH8IFjOumHfVQ