Tvarumo akademijos pirmojo sezono džiaugsmai (VIDEO)

Tvarumo akademijos pirmasis sezonas – baigtas! Dėkojame visiems, kurie maloniai priėmėte mus svečiuose pasikalbėti apie teisingą atliekų rūšiavimą, padiskutuoti, kur kokią atlieką mesti būtų tiksliausia ir visi kartu svarstėme, kokie yra būdai gyventi tvariau. Taip pat ir tiems, kurie atvykote pas mus pasižiūrėti, kaip atliekų tvarkymas atrodo realybėje.

Dažniausi Jūsų užduoti klausimai „Ekonovus“ Tvarumo akademijos edukacinių paskaitų metu buvo šie:
– Kur mesti vienkartinius kavos puodelius? (į plastiko konteinerį).
– Ar reikia išplauti tarą prieš ją išmetant? (nereikia, svarbu joje nebūtų likučių).
– Kur mesti pasibaigusio galiojimo vaistus? (netinkami vartoti vaistiniai preparatai turi būti grąžinami į vaistines, maisto papildus galima mesti į mišrias komunalines atliekas).

Kartu su Jumis nutarėme, kad teisingas atliekų rūšiavimas yra vienas iš būdų gyventi tvariau. Taip pat kaip ir: kokybiškų daiktų pirkimas, pasvarstymas prieš perkant, naudojant daugkartinius pakavimo maišelius, indelius, dėžutes, stabtelti ir pažiūrėti, gal apskritai prekę įmanoma nupirkti be įpakavimo, naudoti daiktus pakartotinai ir dar daug kitų.

Pirmojo Tvarumo akademijos sezono metu sulaukėme daugiau kaip 1,6 tūkst. dalyvių – moksleivių, priešmokyklinukų, įvairių įmonių ir organizacijų atstovų.

Ačiū, kad rūpinatės aplinka! O dabar kviečiame mėgautis vasara, pritaikant tai, ką sužinojote, ir pasimatykime nuo rugsėjo!

Dalintis:

Kilo klausimų? Skambinkite!