Svarbi informacija Kauno rajono gyventojams!

Kauno rajono savivaldybės administracija ir UAB „Ekonovus“ pasirašė komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartį. Skatinant atliekų rūšiavimą, gyventojams – individualių namų valdų savininkams – per šių metų
I – II ketvirtį, bus išdalinti konteineriai, skirti:

  • pakuočių atliekoms rinkti (tiems atliekų turėtojams, kurie nurodyto konteinerio dar neturi),
  • stiklui rinkti (visiems individualių namų valdų savininkams, kurie naudojasi individualiais mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteineriais).

Konteineriai gyventojams bus suteikiami ir aptarnaujami nemokamai. 

Atkreipiame dėmesį, kad papildomai rūšiavimui skirtų konteinerių užsakinėti nereikia – informacija apie namų valdas, kurioms reikia suteikti rūšiavimui skirtus konteinerius, yra žinoma ir perduota paslaugos teikėjui.

Svarbi informacija jau turintiems pakuočių atliekų surinkimo konteinerius. Prašome gyventojų, pakuočių atliekų konteinerių  aptarnavimo dieną, juos išstumti (nepriklausomai, konteineris pilnas ar tuščias) ir išstumtą laikyti  iki vakaro, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų užklijuoti naujus informacinius lipdukus ant konteinerių. Jeigu pastebėjote, kad lipdukas ant konteinerio neperklijuotas –  tą patį prašome atlikti ir sekančio pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimo metu.

Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės tarybos patvirtintais Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Kauno rajono savivaldybėje nuostatais, atliekas rūšiuojantys gyventojai (besinaudojantys individualiais rūšiavimo konteineriais), moka mažesnę vietinės rinkliavos kintamąją dedamąją.

Informaciją apie komunalinių atliekų tvarkymą Kauno rajone galite rasti:

www.krs.lt/gyventojams/atliekų-tvarkymas/

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti paslaugos teikėjo interneto svetainėje:

www.ekonovus.lt,   arba nemokamu telefonu +370 700 77046.

Dalintis:

Kilo klausimų? Skambinkite!