Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

  Kupiškio rajono maisto atliekų tvarkymas

  Kupiškio rajono maisto atliekų tvarkymas

  Kupiškio rajono savivaldybė plečia ir tobulina komunalinių atliekų surinkimo infrastruktūrą, sudarydama geresnes sąlygas gyventojams rūšiuoti. Kupiškio rajone buvo pastatyti maisto atliekoms skirti konteineriai, kuriuos aptarnaujame mes, UAB „Ekonovus“.

  Kupiškyje pastatyti devyni tokie konteineriai, Subačiuje – du, Noriūnuose – vienas. Per aštuonis veiklos mėnesius, nuo 2019-ųjų kovo, iš viso išvežėme 49 tonas 867 kilogramų maisto atliekų (pakėlus 406 konteinerius).

  Šias atliekas iš minėtų vietovių vežame kiekvieną trečiadienį. Nusiskundimų, prašymų ar pastebėjimų dėl vykdomos UAB „Ekonovus“ veiklos ar, apskritai, dėl kitų aspektų, kaip pvz., nemalonus maisto atliekų kvapas, negavome. Atliekos vežamos reguliariai, laiku, konteineriai yra sandarūs – taip užtikrinama kvapų kontrolė.

  Norime pastebėti, kad didžiausias nemalonaus kvapo šaltinis kaip tik yra neišrūšiuotos atliekos. Į vieną konteinerį sumestos įvairių rūšių atliekos gali skleisti intensyvų nemalonų kvapą. Skatiname gyventojus ir toliau rūšiuoti bei dėkojame tai jau darantiems.