Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

  „Ekonovus“ ramina kauniečius dėl gautų sąskaitų – yra išeitis jas panaikinti

  „Ekonovus“ ramina kauniečius dėl gautų sąskaitų – yra išeitis jas panaikinti

  Atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“ informuoja, kad dalis Kauno rajono gyventojų birželį sulaukė sąskaitų už negrąžintus konteinerius. Visgi „Ekonovus“ Kauno regiono padalinio vadovas Darius Šlapikas gyventojus ramina, kad pastarieji turi galimybę minėtus konteinerius grąžinti įmonei patys ir tokiu atveju gautos sąskaitos bus panaikintos.

  D. Šlapiko teigimu, gyventojai užsilikusius buitinių atliekų konteinerius pristatyti gali į „Ekonovus“ Kauno teritorinį padalinį adresu Vandžiogalos g. 92.

  „Jeigu buitinius atliekų konteinerius gyventojai jau grąžino, jie taip pat turėtų susisiekti su mumis elektroniniu paštu kaunas@ekonovus.lt arba telefonu 8 373 77099. Tuomet mūsų specialistai sutikrins visus duomenis ir jei konteineris iš tiesų yra grąžintas, išrašyta sąskaita vėlgi bus anuliuojama“, – dėsto D. Šlapikas.

  „Ekonovus“ atstovas atkreipia dėmesį, kad įmonei priklausančios nuosavybės iki šiol nepavyko surinkti tiek dėl netikslios informacijos, tiek dėl fizinių priežasčių, kai bendrovės darbuotojai neturėjo galimybės fiziškai pasiekti minėtų konteinerių.

  „Kadangi buitiniai atliekų konteineriai yra mūsų įmonės nuosavybė, prieš 3 mėnesius pradėjome juos surinkinėti iš Kauno rajono gyventojų. Deja, nemaža dalis jų  – vis dar pas gyventojus. Reaguodami į situaciją ir neturėdami kitų galimybių atgauti savo nuosavybę, daliai kauniečių išsiuntėme sąskaitas apmokėjimui“, – iškilusią dilemą apibūdina D. Šlapikas.

  Anot jo, jei įmonei priklausantys buitiniai atliekų konteineriai nebus grąžinti, Kauno rajono gyventojams teks apmokėti gautas sąskaitas. „Puikiai suprantame, kad gyventojams gali kilti klausimų, todėl esame pasirengę jiems pateikti visus atsakymus. Tikime, kad gyventojai bus geranoriški ir pavyks su jais rasti abi puses tenkinantį sprendimą“, – aiškina „Ekonovus“ Kauno regiono padalinio vadovas.

  UAB „Ekonovus“ – Lietuvoje viena didžiausių atliekų tvarkymo įmonių, į veiklą aktyviai įtraukianti šio sektoriaus inovacijas. Paslaugas „Ekonovus“ teikia didžiuosiuose šalies miestuose, aptarnaudama tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojus ir verslo įmones. Įmonė užsiima ne tik buitinių atliekų išvežimu, bet ir antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų išvežimu, pirkimu bei rūšiavimu; statybinių, didžiagabaričių atliekų išvežimu; gamybinių atliekų tvarkymu; pavojingų atliekų surinkimu ir kitomis atliekų tvarkymo paslaugomis.