Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Tvarumo keliu žengianti įmonė „Ekonovus“ augina pelną ir darbuotojų skaičių

Tvarumo keliu žengianti įmonė „Ekonovus“ augina pelną ir darbuotojų skaičių

Viena didžiausių atliekų ir aplinkos tvarkymo įmonė „Ekonovus“ skaičiuoja sėkmingo pirmojo metų pusmečio rezultatus. Įmonės pajamos augo beveik 40 procentų, o darbuotojų skaičius – beveik dvigubai: nuo 478 iki 703 žmonių.

Moderniausia Europoje elektra varoma aplinkos tvarkymo technika, laimėti dideli viešųjų pirkimų konkursai, besiplečianti darbų geografija – tai tik dalis įmonės pasiekimų.

„Ekonovus“ apyvarta pirmąjį šių metų pusmetį palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai išaugo nuo 12 iki 16,7 mln. eurų arba beveik 40 proc.

Įmonė ryžtingai žengia tvarumo keliu ir pirmoji Baltijos šalyse įsigijo du vakuuminius gatvių šlavimo automobilius, kurių iš viso pasaulyje parduota tik kiek daugiau kaip 20 vienetų. Visas pagrindines kelių šlavimo bei plovimo funkcijas atliekantys elektriniai „Bucher MaxPowa V65e“ sunkvežimiai veikia tyliai, gali nuvažiuoti iki 200 km vienu įkrovimu ir veikti iki 8 valandų.

Į elektra varomą techniką – du „Bucher MaxPowa V65e“, penkis mažesnius „Bucher CityCat VS20e“ gatvių valytuvus ir kitą gatvių valymo bei žolės pjovimo įrangą – „Ekonovus“ šiais metais investavo 3,2 mln. eurų, o ateityje planuoja investicijas didinti.

„Apžvelgdami pirmojo pusmečio rezultatus norime pasidžiaugti, kad per šį laiką laimėjome net 30 viešųjų pirkimų konkursų. Šiais metais pradėjome teikti bendrojo naudojimo teritorijų sanitarinio valymo ir želdinių priežiūros paslaugas Vilniaus Senamiesčio, Centro ir Pašilaičių rajonuose. Nepabūgome imtis ir sunkių bei ypatingo pasirengimo reikalaujančių darbų, pavyzdžiui, degių atliekų vežimo, naudotų padangų tvarkymo ir asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo.

Visuomet tokiais atvejais klausiama, o koks sėkmės receptas? Galiu drąsiai atsakyti – puiki komanda ir prasmė. Mums svarbu žinoti, kad tai, ko imamės kiekvieną dieną yra prasminga. Tvarumas yra tai, kam dabar skiriame daugiausia dėmesio. Prisidedame prie pagrindinio Lietuvos ir Europos užsibrėžto Žaliojo kurso tikslo – iki 2050-ųjų metų sudaryti neutralų poveikį kimatui, todėl nieko nelaukdami jau nuo 2019 m. pirmieji pradėjome keisti dyzelinius specializuotus automobilius į alternatyviu kuru varomą techniką: įsigijome dujines šiukšliavežes, elektra varomus automobilius teritorijų priežiūrai, nuolat atnaujiname autoparką, atsisakydami taršesnių automobilių.“, – sako „Ekonovus“ vadovas Romas Draskinis.

Nuo šių metų pradžios Vilniaus mieste „Ekonovus“ tvarko apie 1,8 tūkst. hektarų miesto erdvių, tarp jų apie 150 hektarų kelių, 190 hektarų šaligatvių, 1,4 tūkst. hektarų pievelių.

Nuo 1998 metų veikianti įmonė mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų, antrinių žaliavų, statybinių ir gamybinių atliekų tvarkymo, teritorijų priežiūros ir kt. paslaugas teikia visoje Lietuvoje.