Statybinių ir stambiagabaričių atliekų išvežimas

Statybos ir remonto darbai neretai palieka kalnus atliekų, kurias svarbu tinkamai sutvarkyti. LR įstatymai nustato, kad jos turėtų būti pristatomos į statybinių atliekų surinkimo aikšteles.

Statybinių atliekų išvežimas yra sudėtingesnis nei mišrių komunalinių, nes jos neretai yra stambiagabaritės ir norint jas tinkamai laikyti, sutvarkyti ir pašalinti būtina ieškoti gana solidaus dydžio talpų.

Kokie atliekų tvarkymo sprendimai naudingi pradėjusiems statybas ar remonto darbus?

  1. Statybinių konteinerių nuoma. Ši paslauga naudinga remontuojantiems, statantiems arba griaunantiems būstą. Statybiniai konteineriai yra pritaikyti betonui, keramikinėms plytelėms, mišrioms statybinėms atliekoms, čerpėms, statybiniam laužui, plytoms, akmens ir stiklo vatai, dažams, lakui, putų polistirolui, statybiniams blokeliams, namų ūkių santechnikos priemonėms, grindų dangai, medienos gaminių detalėms, gipsui, izoliacinėms medžiagoms ir kita.
  2. Smulkių statybinių atliekų išvežimas didmaišiuose. Šių atliekų išvežimas yra paprastesnis, joms gali pakakti ir mažiausios talpos konteinerio ar net didmaišio.
  3. Stambių atliekų išvežimas specialia technika. Kartais statybinės atliekos yra ypač stambios ir jų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas gali būti sudėtingas, nes tam reikia specialios technikos.
  4. Pavojingų statybinių atliekų tvarkymas. Statybų, renovacijos ar griovimo darbų metu gali likti ir pavojingomis medžiagomis užterštų atliekų, jos turi būti atskiriamos nuo kitų ir pristatomos į vietos sąvartyną. Teikiame užterštų (pavyzdžiui, asbestu ar šiferiu) statybinių atliekų išvežimo paslaugą, naudojant specialias talpas.

Jeigu pradėjote statybas ir remontą, tačiau nežinote, kaip tinkamai pasirūpinti atliekomis, susisiekite su mumis, siūlome efektyvius statybinio laužo surinkimo sprendimus ir palankias kainas. Mūsų teikiama statybinių atliekų (statybinio laužo) išvežimo paslauga jau ne vienerius metus naudojasi statybos, griovimo ir renovacijos darbus atliekančios bendrovės bei gyventojai. Atlikę darbus išduodame dokumentus, įrodančius atliekų sutvarkymą. Statybinių atliekų išvežimo paslaugą teikiame visoje Lietuvoje.

Dėl šios paslaugos kviečiame kreiptis el. paštu: klientuaptarnavimas@ekonovus.lt arba nemokama linija: + 370 700 77046

Kilo klausimų? Skambinkite!