Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

Seni baldai prie konteinerių: gėda vienam, negražu visiems

seni-baldai-5922964452503

Seni baldai prie konteinerių: gėda vienam, negražu visiems

Vasara – intensyvus namų atnaujinimo metas. Įsigiję naujų daiktų, senus kai kas atiduoda kitiems, bet daugelis linkę juos išmesti. O išmesti, žinoma, galima, tik ne visur. Didelių daiktų, kurie netelpa į atliekų konteinerius, tikrai negalima palikti prie jų, nors paliekančių vis dar atsiranda.

„Kiekvienoje Alytaus regiono savivaldybėje yra įrengtos stambiųjų ir kitų atliekų surinkimo aikštelės. Jose stambiosios atliekos: seni baldai, kilimai, radiatoriai ir kiti daiktai iš gyventojų yra priimami nemokamai“, – primena Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo paslaugų padalinio vadovas Martynas Krasauskas.

Stambiąsias atliekas į jų surinkimo aikšteles gyventojai privalo atgabenti savo transportu. Neturintiems tokios galimybės Alytaus mieste savo paslaugas siūlo atliekas surenkanti bendrovė „Ekonovus“.

„Matydami, kad kai kurie gyventojai vis dar palieka stambiąsias atliekas prie bendro naudojimo konteinerių, paskelbėme, kad  didžiąsias atliekas galime paimti ir išvežti tiesiai iš namų ūkių už simbolinį mokestį. Į mus kreipėsi nemažai alytiškių, tačiau ir paliekančių baldus ar kitus didelių gabaritų daiktus prie konteinerių vis dar atsiranda“, – sakė bendrovės „Ekonovus“ Alytaus padalinio vadovė Gintarė Pocevičiūtė, primindama, kad stambiųjų atliekų išvežimo paslauga alytiškiams teikiama ir toliau: esant poreikiui, reikia kreiptis į „Ekonovus“ Alytaus padalinį tel. 8-655-97498.

Turintys galimybę stambiąsias atliekas gabenti patys, jas turėtų vežti į stambiųjų ir kitų atliekų  surinkimo aikšteles, Alytuje esančias Alovės g. 6, mob. tel. 8 672 16878 ir Putinų g. 3A mob. tel. 8 618 06220. Aikštelių darbo laikas – antradienį-šeštadienį nuo 9 iki 18 val., pietų pertrauka – 13-14 val.

Alytaus miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklės griežtai draudžia didelių gabaritų atliekas bei naudotas padangas mesti į mišrių komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius ir palikti šalia jų. Gyventojams už tokį poelgį gali grėsti administracinės nuobaudos.

„Raginame alytiškius būti dar draugiškesnius aplinkai, todėl kviečiame rūpintis savo miesto veidu tinkamai tvarkant stambiagabarites atliekas ir aktyviai rūšiuojant perdirbimui skirtas pakuotes bei antrines žaliavas“,– sakė „Ekonovus“ Alytaus padalinio vadovė Gintarė Pocevičiūtė.

Daugiau informacijos apie atliekų surinkimą, stambiagabaričių atliekų aikštelių adresus ir atliekų priėmimo laiką alytiškiai gali rasti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro  svetainėje: www.aratc.lt.