Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

Privatumo politika

UAB “EKONOVUS” yra įsipareigoję saugoti Jūsų privatumą internete. Asmens duomenys sukaupti šioje interneto svetainėje, bus tvarkomi laikantis taisyklių, nustatytų Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktuose, reglamentuojančiuose privačių asmens duomenų tvarkymą, ir UAB “EKONOVUS” patvirtintuose privatumo nuostatuose.

KAUPIAMA INFORMACIJA

Interneto svetainėje www.www.ekonovus.lt UAB “EKONOVUS” informaciją kaupia įvairiais būdais. Kai užsakysite prekes ar paslaugas, turėsite nurodyti vardą, pavardę, el. pašto adresą, pareigas ir kitą kontaktinę informaciją, kuri svarbi Jūsų pateiktai užklausai įvykdyti. Norėdami gauti kuo tikslesnį atsakymą į savo užklausą privalote užpildyti visus laukus, pažymėtus „*“ (žvaigždute). Kai kurie iš sukauptų duomenų laikomi privačiais asmens duomenimis, už kurių tvarkymą yra atsakingi UAB “EKONOVUS”. UAB “EKONOVUS” sukaupta informacija bus naudojama tik norint susisiekti su Jumis, t. y. atsakyti į užklausas, patvirtinti užsakymus, informuoti apie naujienas ar kitaip palaikyti ryšiams su klientais.

SLAPUKAI

Mes naudojame slapukus, kurie mums suteikia vertingos informacijos apie naudojimąsi mūsų interneto svetaine.

Slapukas yra nedidelis informacijos failas, nusiunčiamas iš tinklo serverio į Jūsų naršyklę ir įrašomas bei saugomas Jūsų kompiuterio kietajame diske. Šią informaciją kaupiame tam, kad galėtume atsekti duomenų srauto ir naudotojų charakteristikas, rinkti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus ir prioritetus, o pagal apibendrintą informaciją kaupti vidaus statistikos duomenis, padedančius optimizuoti mūsų internetines paslaugas. Slapukų teikiama informacija yra anonimizuota ir negali identifikuoti tikslaus vartotojo. Slapukai Jūsų kompiuteryje bus saugomi tol, kol baigsis jų saugojimo terminas arba kol juos ištrinsite. Jeigu nenorite, kad naudotume slapukus, šią funkciją galite bet kada išjungti savo naršyklėje.

NEPRIVALOMA PRENUMERATA

Mūsų interneto svetainėje naudotojai gali pasirinkti, ar jie norėtų gauti naujienlaiškius, automatinius priminimus apie paslaugas bei kitus informacinius ar panašaus pobūdžio resursus. Informaciją apie rinkodaros pasiūlymus gausite užpildę naujienališkio gavėjo ar kitą formą ir duodami sutikimą naudoti Jūsų kontaktinę informaciją rinkodaros tikslais. Jeigu norite būti pašalintas iš adresatų sąrašo ir negauti tokių pranešimų, atsisakykite prenumeratos spustelėdami specialią nuorodą, kurią rasite  naujienlaiškio apačioje, arba galite atsiųsti el. laišką adresu info@www.ekonovus.lt, temos eilutėje įrašę „Atsisakyti prenumeratos“.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Jūsų informacija nebus atskleista jokioms trečiosioms šalims, nebent gausime aiškų Jūsų sutikimą arba atskleisti informaciją bus reikalaujama pagal įstatymą.

INFORMACIJOS TAISYMAS / ATNAUJINIMAS

Jeigu norite peržvelgti, pataisyti, atnaujinti ar kitaip pakeisti mums pateiktą informaciją arba norite uždrausti ją tvarkyti, susisiekite su mumis skyrelyje „Kontaktai“ nurodytu adresu, el. paštu, telefonu arba faksu.

SAUGUMAS

Mes siekiame užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą, todėl ši interneto svetainė apsaugota atitinkamomis priemonėmis, skirtomis apsaugoti nuo informacijos, kurios kontroliuoti negalime, praradimo, piktavališko naudojimo ar pakeitimo.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu turite klausimų, susijusių su šiomis privatumo nuostatomis ar svetainės naudojimo taisyklėmis, maloniai prašome nesivaržydami kreipkitės.