Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

To dar nematėte: ekstremalus šiukšliavežių slalomas šlapioje trasoje

Ekonovus - atliekų tvarkymo paslaugos

To dar nematėte: ekstremalus šiukšliavežių slalomas šlapioje trasoje

Siauru keliu tarp kiemuose sustatytų automobilių – taip kasdien sunkiasvorėmis šiukšliavežėmis tarsi per kliūčių ruožą laviruoja buitinių atliekų vežėjai. Žiemą, kai keliai užšąla ir tampa slidūs, kasdienė trasa tampa dar didesniu iššūkiu. Todėl viena didžiausių šalyje atliekų tvarkymo bendrovių „Ekonovus“ vairuotojams kasmet rengia meistriškumo mokymus ir varžybas specialiose, realiam gyvenimui ekstremalumu nenusileidžiančiose trasose.

Šiemet vairuotojai įgūdžius lavino ir lenktyniavo naujajame Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome. Varžybos vyko vandeniu laistomoje slidžioje trasoje, kurią vairuotojai turėjo įveikti ne tik greitai, bet ir efektyviai, t.y. suvartojant kuo mažiau degalų.

„Logistikos kaštai sudaro didžiąją dalį įmonės veiklos išlaidų, todėl tikrasis profesionalumas – vairuoti ne tik greitai, bet ir ekonomiškai. Tą sugebantys vairuotojai ir tapo varžybų nugalėtojais“, – sako bendrovės logistikos direktorius Andrius Murnikovas.

Vairuotojai slidžiame kelyje taip pat manevravo tarp kliūčių, mokėsi saugiai ir tiksliai valdyti automobilį posūkiuose, tinkamai jį pastatyti. Tam reikia ne tik gerų vairavimo įgūdžių, bet ir greitos reakcijos, tikslumo ir sumanumo – savybių, kurios būtinos jų kasdieniniame darbe.