Ekonovus

UAB „Ekonovus" – atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius ir inovatyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.

SUSISIEKITE

Alytuje pradedama teikti žaliųjų atliekų surinkimo paslauga

ekozalkap

Alytuje pradedama teikti žaliųjų atliekų surinkimo paslauga

Tvarkydami gyvenamą aplinką namų ūkių savininkai neretai degina arba išmeta žaliąsias atliekas į buitinių atliekų konteinerius – tai būdinga artėjant rudeniui. Tačiau tai tikrai nėra tinkamiausias ir aplinkai draugiškiausias biologiškai suyrančių atliekų tvarkymo būdas. Toks neatsakingas poelgis smarkiai kenkia gamtai, gali sukelti gaisrus.

Žaliosios atliekos – tai biologiškai suyrančios sodų atliekos: žolė, lapai, pjuvenos, medžio žievė, skiedros, netinkamos vartoti ar perdirbti medžiagos (supuvę obuoliai, obuolių išspaudos ir pan.). Geriausias šių atliekų panaudojimo būdas – kompostavimas, tad šios atliekos neturėtų pasiekti sąvartynų.

Šiuo metu Alytaus regione įrengtos 7 kompostavimo aikštelės, kuriose žaliosios atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai. Tačiau gyventojai ne visuomet turi galimybę patys išvežti susidariusias atliekas, todėl ir siūloma žaliųjų atliekų surinkimo paslauga.

Dėl išsamesnės informacijos (išvežimo kainos, surinkimo grafiko, reikalingo inventoriaus, sutarties sąlygų) prašome kreiptis į UAB „Ekonovus“, Alytaus padalinio vadovę Gintarę Pocevičiūtę (tel. 8 655 90503).